VANDALIZAM U ŠKOLI

U rujnu je ispred naše škole solnom kiselinom otrovano pet zlatnih ribica!

U večernjim satima uređeni prostor ispred naše škole posjećuju mnogi mladi. Sve ih rado primamo kao drage goste. Međutim, pojedini zlorabe naše gostoprimstvo i uništavaju nam uređeni školski prostor.

To su učinili bivši učenici naše škole. To dokazuje da među mladima ima nasilja i bezobrazluka. Oni se ondje sastaju: razgovaraju,puše i ubijaju naše  ribice.

Je li se to moglo spriječiti? Mi mislimo da oni iskaljuju svoj bijes prema školi tako da UNIŠTAVAJU ŠKOLSKU IMOVINU.

Također mislimo da je to huligansko ponašanje.

TO SE DEŠAVA IAKO SU KAMERE UKLJUČENE!!!  Čak i danas postoji mnogo nasilja u osnovnim i srednjim školama!

Je li to doista bilo potrebno i zašto su ribice krive?

Darko Kovač i Silvio Ferić,8.b

objavio: Damir Iletić   datum: 13. 9. 2010.