Cvjećari - radionica

Radionica izrade cvijeća od prirodnih materijala

Dolaskom hladnijih jesenjih dana sve se više aktivnosti odvija u učionici. Tako smo na izvannastavnoj aktivnosti odlučili izrađivati ukrase i aranžmane i pripremati se za božićni sajam.

Na jednoj od radionica ugostili smo gospođu Martu Šimić koja nas je naučila izrađivati cvijeće od prirodnih materijala. Za izradu cvjetića prikupljali smo razne sjemenke, češere, grančice i predmete iz naše okoline.

Rad učenika možete pogledati na fotografijama, a gotove proizvode moći ćete kupiti na božićnom sajmu naše Učeničke zadruge ,,Đački sokak''.

Učiteljica Gabrijela Baltić

objavio: Vedrana Solin   datum: 15. 11. 2023.